Bursa

ARAŞTIRMALAR GÖSTERİYOR Kİ KÜRESELLEŞEN DÜNYADA TURİZM DESTİNASYONUNU ZİYARET KARARI İNTERNET ÜZERİNDEKİ ARAŞTIRMALARA GÖRE VERİLİYOR. BU ARAŞTIRMALARDAKİ EN ÖNEMLİ KARAR VERİCİ MALZEME FOTOĞRAFLAR. DİJİTALLEŞEN DÜNYADA, ŞEHİRLER ZİYARETÇİLERE KAPILARINI ÖNCE İNTERNET ARALAMALARINDA KARŞILARINA ÇIKAN FOTOĞRAFLARIYLA AÇIYORLAR. BİR DESTİNASYONUN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE, KALİTELİ FOTOĞRAFLARININ VARLIĞI ŞEHRİN DAVETKARLIĞININ BİR GÖSTERGESİ OLUYOR.

Dünya’nın önde gelen, bilinir ve tanınır destinasyonları, kentin tanıtımına katkı sağlaması açısından şehirlerinin, otellerinin ya da turistik bölgelerinin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını ücretsiz olarak herkesin kullanımına açıyor. Böylece, destinasyonla ilgili araştırma yapan kitle kaliteli, kontrollü, birbiriyle aynı dili konuşan görsellerle karşılaşıyor.

Sonuç olarak; destinasyon stratejisine uygun olarak seçilmiş, rötuşlanmış, temizlenmiş, renk düzeltmeleri ve kompozisyon düzenlemeleri yapılmış bu görseller, insanlar üzerinde pozitif duygu ve düşünceler yaratarak bütünlük oluşturmakta ve marka şehir algısını kuvvetlendirmektedir.

Bu bölümde Bursa’nın üç yüzden fazla yüksek çözünürlüklü fotoğrafını ücretsiz olarak kullanabilme imkanı sağlıyoruz. Bu fotoğraflar, herhangi bir telif içermeden, faydalanmak isteyen herkesin kullanımına açıktır. Fotoğraflarda yer alan ve model olarak kullanılan Bursalı vatandaşların, fotoğraflarıyla ilgili her türlü izinler alınmıştır.